Moskee Assendelft
  • Home
  • Quran
  • Over ons
  • Gebedstijden
  • Nieuws
  • Lid Worden
  • Donatie
  • Live Stream
  • Contact
16 november 2018

Interreligieuze maaltijd

admin Uncategorized

Gisterenavond woensdag 14 november 2018, in de Jozefkerk, tijdens een interreligieuze maaltijd. Was onze thema, eten en ontmoeten. Wat je achtergrond of overtuiging ook is.

Meer dan 50 bezoekers van allerlei geloofsgenoten (moslim, christen, hindoe) genoten gisteren van een Indiase maaltijd, bereid door onze broeder Hasrat en zuster Kausar. Super mooi om te zien dat mensen van verschillende culturen en geloven zo bij elkaar komen om samen te eten en in gesprek te gaan met elkaar.

Via deze weg danken wij alle aanwezige, de vrijwilligers en de pastoor Wil Waardijk voor zijn gastvrij en warme ontvangst in de Jozefkerk.

Tevens danken wij de voorzitter Mirjam Sloots van stichting samenbindendeprojecten Zaanstreek voor onze prettige en verbroedering samenwerking in Zaanstad.

Vanuit onze stichting Ar-Rahma & Kleurrijk Saendelft, blijven wij ons inzetten voor samenleving, respect en liefde voor elkaar in onze stad.

Gisterenavond woensdag 14 november 2018, in de Jozefkerk, tijdens een interreligieuze maaltijd. Was onze thema, eten en…

Geplaatst door ‎Moskee Ar-Rahma Assendelft مسجد الرحمة‎ op Donderdag 15 november 2018
Interreligieuze maaltijd uitnodiging Nieuwsbrief bouw

Related Posts

Uncategorized

Nieuwsbrief maart 2023

Uncategorized

Moskee Koepel

Uncategorized

Update Bouw Koepel

  • Home
  • Quran
  • Over ons
  • Gebedstijden
  • Nieuws
  • Lid Worden
  • Donatie
  • Live Stream
  • Contact
© Moskee Assendelft 2025
november 2018
M D W D V Z Z
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
« okt   feb »

Recente berichten

  • Nieuwsbrief maart 2023
  • Moskee Koepel
  • Update Bouw Koepel
  • Tekenwedstrijd

Moskee Assendelft

Ten naam van: Ar-Rahma Assendelft
IBAN: NL30INGB0005536725

 

Privacy verklaring

Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als u doorgaat met het gebruiken van de website, gaan wij er vanuit dat u ermee instemt.OkPrivacy policy